OBLASTNÍ PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÁ PORADNA VYŠKOV
příspěvková organizace 

 přepnout jazyk - angličtina

13 dub

KUPOZ

Program na rozvoj koncentrace pozornosti pro děti od 8-12 let. 

Podmínkou realizace programu je každodenní práce dítěte s rodičem a to v rozsahu 5-15 minut denně, po dobu 15 týdnů. Při prvním setkání se provedou dílčí testy na koncentraci pozornosti, zacvičí se první lekce, rodič je seznámen s organizací práce s programem. V následných 14-ti denních intervalech se realizuje návštěva v poradně, seznámení s další lekcí a s instrukcemi na práci doma. Celkem se jedná o 7-8 návštěv, dle individuální domluvy s odborným pracovníkem. Na závěrečném setkání (po ukončení programu) se vyhodnotí výsledky, provedou dílčí testy na koncentraci pozornosti. 

Na našem pracovišti je program  veden pracovnicemi, které absolvovaly akreditovaný seminář i akreditované supervizní soustředění:

Mgr. Michaela Dufková - kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Pavlína Kryštofová - kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Veronika Chmelová - kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Ivana Dlapová - kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávat se můžete také telefonicky - viz sekce kontakt, nebo elektronicky.

Program je doporučován na základě komplexního nebo kontrolního vyšetření. 

 

Napsala: Mgr. Michaela Dufková, aktualizováno 18.1.2021